پربیننده‌ترین ها
گفتگو
بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵

برگزاری جلسه هفته هلال احمر
برگزاری جلسه هفته هلال احمر این جلسه در ساعت 10:30 در مورخه 24/1/1394 در دفتر ریاست جمعیت هلال احمر سرخس با حضور ریاست وپرسنل جمعیت هلال احمر برگزار شد . در این جلسه جناب اقای گودرزی ریاست محترم هلال احمر سرخس ضمن قدردانی از پرسنل وعرض خسته نباشید در طرح های نوروزی در این سال که به فرمایش مقام معظم رهبری که سال دولت وملت همدلی و همزبانی نامگذاری شده است بتوانیم با همدلی و همزبانی بین پرسنل خدمت رسانی خوب و مناسبی به مردم و پیشبرد اهداف هلال احمر انجام دهیم
۱۳۹۴/۱/۲۵

برنامه هاي روز 22اسفند روزبزرگداشت شهداء
به مناسبت روز شهيد پرسنل ونجاتگران واعضاي سازمان جوانان جمعيت هلال احمر سرخس مزار شهداء را غبارروبي كردند .
۱۳۹۳/۱۲/۲۳
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۷ اسفند ساعت ۸:۲۳ کد مطلب: 73726
 برگزاری جلسه جهاد تبیین به مناسبت فرارسیدن انتخابات با حضور اعضای جوانان

رییس جمعیت هلال احمر سرخس :حضور مردم درپای صندوق رای تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود زیرا دشمنان از پشوانه مردمی نظام بیش از امکانات تسلیحاتی آن هراس دارند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سرخس احسان اسماعیل پور رییس جمعیت هلال احمر سرخس گفت: باید تبیین شود که حضور در انتخابات وبرگزاری پرشور آن وهمکاری مردم در پای صندوق رای تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود.
ایشان بیان داشت:تدام این نظام مقدس ومشروعیت ومقبولیت آن در بین مردن به حضور حداکثری آنان در انتخابات منوط است وامروزه برما است که مجاهدانه وارد معرکه انتخابات شویم وبه رغم همه مشکلات خرد وکلان واشتباهات خواسته وناخواسته ویا ناشی از سستی برخی افراد مسئول که سعی در نا امیدی مردم دارند جانانه ومجاهدانه ومومنانه کشوررا دریابیم که این خانه تنها با دست ما ساخته وپرداخته خواهد شد.
رییس جمعیت هلال احمر سرخس تصریح کرد:یکی از راههای تشویق مردم به حضور درانتخابات جهاد تبیین است . رهبر انقلاب با تاکید بر جهاد تبیین درتشویق مردم برای حضور در صحنه انتخابات صرف دعوت زبانی را کافی ندانسته وعمل ، روی خوش، زبان پاسخگو و حضور درجامعه های گوناگون مردم بخصوص جوانان را ضروری می دانند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی