امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۶ فروردين ساعت ۱۱:۳۰ کد مطلب: 26575
 برگزاری دوره ضمن خدمت پشتیبانی ولجستیک ویژه روئسای شعب ومعاونین ومدیران ستادی
دوره ضمن خدمت پشتیبانی ولجستیک در امداد ونجات ویژه روئسای شعب،معاونین ومدیران ستاد جمعیت هلال احمرخراسان رضوی در مرکز آموزشهای تخصصی میدانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی،سرپرست معاونت آموزش وپژوهش هلال احمر استان گفت:در این دوره که از 26 لغایت 28 فروردین ماه امسال در حال برگزاری است،45 نفر از روئسای شعب،معاونین ومدیران ستادی شرکت کردند.
مصطفی ذاکر تصریح کرد:شرکت کنندگان در این دوره نحوه وفرایندهای اجرای کار در امور پشتیبانی ولجستیک در عملیتهای امدادی را فرا می گیرند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی