امروز: ۱۴۰۰/۶/۲۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۰ آذر ساعت ۱۰:۹ کد مطلب: 44865
 دوره کشوری تخصصی جستجو ونجات در حوادث شهری آغاز شد
نماینده سازمان امداد ونجات کشور گفت:دوره کشوری تخصصی جستجو ونجات در حوادث شهری (آوار) با حضور نجاتگرانی از 8 استان کشور صبح امروز در مرکز آموزش تخصصی هلال احمر خراسان رضوی در مشهد مقدس آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،محمد حسن فروغی با اعلام این خبر گفت:این دوره آموزشی 24 ساعته به همت سازمان امداد ونجات کشور و به صورت منطقه ای و با همکاری معاونت آموزش وپژوهش هلال احمر خراسان رضوی برگزار می شود .
وی با اشاره به اینکه در پایان دوره به افرادی که آزمونهای تئوری وعملی را با موفقیت بگذرانند گواهینامه تخصصی جستجو ونجات در حوادث شهری اهدا می شود ، افزود: تعداد 50 نفر نجاتگر از 8 استان (گلستان،سمنان ،قم ،تهران،مازندران،خراسان رضوی وشمالی وجنوبی )در این دوره آموزشی حضور دارند.
فروغی هدف از برگزاری این دوره را آشنایی نجاتگران با علم روز و توانایی مهارت استفاده از وسایل وتجهیزات جستجو ونجات بین شهری (آوار) دانست وگفت: دوره کشوری تخصصی جستجو ونجات در حوادث شهری از امروز به مدت سه روز در محل مرکز آموزشهای تخصصی هلال احمر خراسان رضوی برگزار می شود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی