امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۳۰ ارديبهشت ساعت ۱۱:۳۰ کد مطلب: 27152
 برگزاری دوره کلیات حسابداری تعهدی در هلال احمر خراسان رضوی
امروز در مرکز آموزش تخصصی میدانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی دوره کلیات حسابداری کاربردی و تعهدی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرام میرزایی ، مدیر کل حسابرسی جمعیت در این دوره با بیان وضعیت سازمانی جمعیت هلال احمر به ارائه کلیات بودجه و انواع بودجه ریزی و نحوه هزینه کردها و اسناد مالی پرداخت.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، خزانه دار و نیز همه مدیران و روسای شعب جمعیت هلال احمر استان از جمله حاضران در این دوره آموزشی بودند.
همچنین نظام بودجه ریزی در کشور و مختصات بودجه تعهدی و عملیاتی جهت نیل به شفافیت هر چه بیشتر و نیز ضرورت افزایش اثربخشی و ارزیابی دقیق و مستمر و پاسخگویی هر چه بیشتر در این نشست مطرح شد.
گفتنی است این دوره آموزشی به صورت فشرده و یکروزه در مشهد برگزار شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی