ارتباط با مرکز
دکتر سید مجتبی احمدی
منوی مرکز پزشکی حج
نظرسنجی
رضایت شما ازعملکرد مرکزپزشکی حج  
 نمايش نتايج
لینک های مرتبط
اوقات شرعی

سامانه و لینک های ستادی
معرفی حوزه مرکز پزشکی حج و زیارت خراسان رضوی
تاریخچه : مرکز پزشکی حج و زیارت خراسان رضوی حدود سا لهای 1385 در استان تشکیل و از آنجا که مرکزپزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در آن سالها با نام هیت پزشکی فعالیت می نمود فعالیت خود را با نام دفتر هیت پزشکی حج آغاز نمود در ابتدای امر بدلیل نداشتن ساختار و تشکیلات منظم هر پزشکی که راغب خدمت به زائرین ضیوف الرحمان بود در این مرکز همکاری می نمود رفته رفته که حجم فعالیت ها افزایش یافت وحجم متقاضی نیزبا افزایش چشمگیری مواجه شد با برگزاری آزمون ومصاحبه از بین داوطلبان افراد واجد شرایط انتخاب می شدند اکنون این مرکز با دارا بودن حدود 500 پزشک داوطلب پس از تهران بزرگترین نمایندگی مر کز پزشکی حج وزیارت هلال احمر در استانها بوده و براساس سیاستهای ابلاغی مرکز فعالیت می نماید

آخرین اطلاعیه ها
تزریق واکسن مننژیت به 8293 زائر حج تمتع خراسان رضوی
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: با اعزام بیش از 50 تیم واکسیناسیون 8293 زائر حج تمتع امسال در مقابل بیماری مننژیت واکسینه شدند.
۱۳۹۶/۵/۱۵

32 پزشک داوطلب هلال احمرخراسان رضوی به حج تمتع 96 اعزام می‌شوند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 32 پزشک اعزامی جمعیت هلال احمر استان در 64 کاروان حج تمتع 96 مستقر هستند.
۱۳۹۶/۴/۱۷

همایش اورژانسهای پزشکی حج در مشهد آغاز شد
همایش اورژانسهای پزشکی در حج از صبح امروز با ارایه موضوع مدیریت اجتماعات انبوه توسط نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت در خراسان رضوی آغاز شد.
۱۳۹۶/۴/۱۰

برگزاری همایش آموزشی وتوجیهی مدیران کاروانها وپزشکان حج تمتع96
همایش آموزشی وتوجیهی مدیران کاروانها وپزشکان حج تمتع 96 با حضور مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی ومدیرکل حج وزیارت استان وجمعی ازمسئولین ،مدیران و پزشکان در سالن شهدای امدادگر هلال احمر مشهد برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۳۱

تهران و خراسان رضوی در صدر اعزام زائر به حج ابراهیمی
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: تمامی تمهیدات لازم برای اعزام بیماران خاص به حج ابراهیمی اندیشیده شده و مشکلی وجود ندارد.
۱۳۹۶/۳/۸

برگزاری آزمون پزشکان متقاضی همکاری باهلال احمراستان های خراسان رضوی وشمالی
با اعلام آمادگی 211 پزشک، آزمون ومصاحبه پزشکان متقاضی همکاری با مرکز پزشکی حج وزیارت جمعیت هلال احمر برگزارشد.
۱۳۹۴/۱۲/۳

مرحله دوم مصاحبه و آزمون پزشکان استانهای خراسان رضوی و شمالی
در راستای تامین پزشکان مورد نیاز حج و عتبات و به منظور به روز رسانی بانک اطلاعاتی پزشکان واجد شرایط این حوزه آزمون انتخاب پزشکان متقاضی همکاری با مرکز پزشکی حج وزیارت جمعیت هلال احمر برگزار می‌شود.
۱۳۹۴/۱۱/۲۸

آمادگی 70 پزشک وپرستار خراسان رضوی برای خدمت رسانی به زائران حسینی(ع)
قریب به 70 پزشک، پرستار ، پیراپزشک تکنسین داوطلب هلال احمر خراسان رضوی ، آمادگی خود را جهت ارائه خدمت به زائرین اربعین حسینی اعلام نمودند که برحسب نیاز و در بازه های زمانی مشخص اعزام می‌شوند.
۱۳۹۴/۸/۲۴
مقالات مرکز
تازه های کتاب
گالری تصویر