امروز: ۱۳۹۸/۵/۳۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ بهمن ساعت ۹:۴۴ کد مطلب: 45831
 فراخوان جذب داوطلبان خدمت به زائران عتبات 98
نماینده مرکز پزشکی حج در هلال احمر خراسان رضوی گفت: مصاحبه افراد متقاضی خدمت در عملیات امدادرسانی بزرگ اربعین 98 در عراق از بیست وهفتم بهمن ماه جاری آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،دکتر سید مجتبی احمدی با اعلام اینکه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائرین اربعین حسینی برای سال 98 به جمعیت هلال احمر محول شده است، گفت: مصاحبه افراد متقاضی خدمت در عملیات امدادرسانی بزرگ اربعین 98 از بیست وهفتم بهمن ماه جاری آغاز می شود.
وی با اشاره به اینکه افراد متقاضی خدمت در عملیات امدادرسانی به زائران پیاده در اربعین سال آینده باید تا 20 بهمن ماه جاری به منظور ثبت نام به سایت www.hmc.ir مراجعه کنند، افزود: کلیه افراد باید حداکثر سن 55 سال و کارمند جمعیت هلال احمر باشند.
نماینده مرکز پزشکی حج در هلال احمر خراسان رضوی اظهار داشت: 12 نیرو شامل سه کارشناس دارویی،سه کارشناس فوریتهای پزشکی ، سه کارشناس پرستاری و سه نیروی مترجم عرب زبان پس از قبولی در مصاحبه از خراسان رضوی برای خدمت در اربعین 98 به عراق اعزام خواهند شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی