امروز: ۱۳۹۹/۵/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد ساعت ۱۰:۲۳ کد مطلب: 58381
 یام تسلیت و تبریک،رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت در پی شهادت دکتر مدافع سلامت،حمید عقیلی
 
پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا، بر اثر ابتلا به این ویروس، به شهادت رسید.
 

به گزارش روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، دکتر حمید عقیلی، از همکاران پزشک داوطلب این مرکز که در خط مقدم جبهه مبارزه با بیماری کوید ۱۹ از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، در کنار سایر کادر درمانی به عنوان یکی از مدافعین سلامت حاضر بود، به علت ابتلای به این بیماری به لقاء الله پیوست.

 

✔️ به همین منظور رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، در پیامی شهادت ایشان را به عموم جامعه پزشکی کشور، آحاد ملت ایران و به خصوص بازماندگان و خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت گفت.

 

در این پیام آمده است : شهید سلامت دکتر حمید عقیلی از رزمندگان‌ دوران دفاع مقدس با حضور در فعالیتهای بهداشتی و درمانی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر حضور همچون حج ابراهیمی و حماسه عظیم اربعین حسینی، همواره در کنار سایر کادر درمانی و بهداشتی این مجموعه، صبورانه و دلسوزانه به ارائه خدمات انساندوستانه، فداکارانه و داوطلبانه می‌پرداخت.

حقیقتا نام این شهید بزرگوار و سایر همکاران و شهدای سلامت از جامعه پزشکی، برای همیشه در دفتر انسانیت و فداکاری ایران اسلامی ثبت و جاودانه خواهد ماند.

 

‏روحش شاد و یادش گرامی باد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی