امروز: ۱۴۰۳/۴/۱تاريخ: ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۶ اسفند ساعت ۱۴:۳۵ کد مطلب: 25977
 هلال احمر استان در امر صیانت از حریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی فعال ترین دستگاه استان است
به گزارش روابط عمومی ،محسن نجات جانشین مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی که با حضور نمایندگان معاونتها،واحدها ومراکز مختلف هلال احمر استان برگزار شد،گفت:مسئله حقوق شهروندی بحثی است که از سوی وزارت کشور پیگیری می شود واستانداری نیز پیگیر این امر است.
وی افزود:هلال احمر استان در امر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی از سایر دستگاههای دیگر فعال تر بوده وکلیه برنامه های آن دارای ارزش سازمانی ومحتوایی است.
نجات با اشاره به اهمیت اجرای طرح های نوروزی توسط هلال احمر گفت:در طرح های نوروزی لازم است حوزه های فعال در طرح ها از نیروهای خوش برخورد وبشاش استفاده کنند.
در این جلسه نمایندگان معاونتها ومراکز مختلف هلال احمر استان به بیان برنامه ها وطرح های در دست اجرا به مناسبت نوروز 95 پرداختند .
میانجی مسئول امور زنان وگزینش نیز ضمن تشریح شاخص های اعلام شده در خصوص طرح های نوروز گفت:ارائه شاخص های ارزیابی طرح نوروز به معاونین و روئسای شعب،گزارش جامع ستاد صیانت وصدور ابلاغ جدید جهت اعضای حاضر در جلسه به عنوان عضو ستاد از مصوبات این جلسه می باشد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی