امروز: ۱۳۹۹/۱۱/۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۳ دي ساعت ۱۰:۵۴ کد مطلب: 6639
 فراخوان ایده های عملی از همکاران در حوزه صیانت از حقوق شهروندی

فراخوان ایده های عملی از همکاران در حوزه صیانت از حقوق شهروندی

به مناسبت سالگرد انقلاب اسلامی و با توجه به اهمیت و نقش امدادگران، داوطلبان و کارکنان جمعیت هلال احمر، فراخوان ایده های عملی از سوی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی برگزار می شود.

خانم میانجی دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی هلال احمر استان گفت: ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی جمعیت استان، فراخوان ایده های عملی را در شاخصه های 9 گانه اخلاق اداری برگزار می کند.

وی تصریح کرد: کلیه همکاران و اعضا می توانند طرح های کاربردی(منطبق با وظایف سازمانی جمعیت هلال احمر) را تا تاریخ 94/11/12 به ستاد صیانت استان ارائه کنند. از ارائه دهندگان برترین طرح ها که قابلیت اجرایی داشته باشد تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی در مورد شاخصه های 9 گانه اخلاق اداری گفت: این شاخصه ها شامل امانت داری، خدمتگزاری، مسئولیت پذیری، انضباط کاری، پیگیری، مهرورزی، رفق ورزی، عیب پوشی و پای بندی به ضوابط به جای روابط می باشد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی