امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ مرداد ساعت ۱۴:۶ کد مطلب: 41562
 داروخانه پیشانی خدمات جمعیت هلال احمر است
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت : داروخانه پیشانی خدمات جمعیت هلال احمراست که به طور مستقیم با مردم ارتباط دارد و تسهیل این خدمات به دردمندان باعث بالارفتن روحیه و تسکین آلام است
دکتر سید مجتبی احمدی در جمع مدیران و حسابداران داروخانه‌های هلال احمر سراسرکشور در همایش آموزشی و تخصصی فرآیندهای مالی در مشهد افزود: ارتقای سطح داروخانه ها در جمعیت هلال احمر، ضرورت دارد و این تشریک مساعی در چنین همایشی باعث بهبود فرآیندها و نیل به شفافیت بیشتر است.
وی ، ضمن عرض خیر مقدم به حاضران افزود: قطعا داروخانه جمعیت هلال احمر نشانه خدمت رسانی مستقیم مردم به ویژه به بیماران خاص است و باید تسکینی بر آلام آنان باشد.
به گفته مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی، برگزاری اینگونه کارگاهها و نظارت و حمایتی که در حسابرسی امور داروخانه ها وجود دارد نویدبخش ارتقای جایگاه داروخانه‌های هلال احمر در سراسر کشور است.
وی اظهار امیدواری کرد: مدیران داروخانه‌ها و حسابداران آن‌ها با حضور در مشهد و شرکت در این همایش آموزشی با کوله‌باری معنوی و روحیه و انگیزه ای مضاعف می‌توانند در داروخانه‌ها خدمت کنند.
همچنین وحید والهی خزانه دار جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ضمن خیر مقدم به مدیران وحسابداران داروخانه های سراسر کشور گفت: خزانه داری یکی از ارکان اصلی جمعیت هلال احمر می باشد و نظارت های لازم را به صورت مستمر به منظور حصول اطمینان از صحت عملکرد مالی جمعیت اعمال می نماید.
وی با اشاره به اینکه این کارگاه از امروز به مدت دوروز در محل سالن همایش هتل پارس با حضور مدیران وحسابداران داروخانه های سراسر کشو ر برگزار می شود،افزود:با برگزاری اینگونه دوره های آموزشی میتوان برنامه ریزی دقیقتری برای خدمت رسانی هرچه بهتر به بیماران ومراجعین به داروخانه های هلال احمر انجام داد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی