امروز: ۱۴۰۳/۴/۱تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۸ اسفند ساعت ۱۲:۴۴ کد مطلب: 46085
 منابع انسانی مهمترین سرمایه هستند
معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: منابع انسانی مهمترین سرمایه سیستم هستند و با این دیدگاه باید برای بالندگی آنها گام برداریم.
دکتر بهرام غیبی  در گردهمایی علمی، کاربردی معاونین منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر کشور که از صبح امروز هشتم اسفند امسال به میزبانی خراسان رضوی و در مشهد دایر است، با اشاره به اینکه پس از دو تا سه سال ماموریت در حوزه پشتیبانی برگزاری این همایش جمعی مقدور شد افزود: چهار گروه کاری در این همایش در عرصه‌های رسالت معاونت منابع انسانی به بحث و تبادل نظر گذاشته می‌شود و جمعبندی مباحث به صورت برنامه راهبردی مدنظر قرار می‌گیرد.
وی، بدنه ستاد جمعیت هلال احمر را قدری سنگین و متورم خواند و تاکید کرد: هدایت ستاد در پیشبرد برنامه‌های جمعیت هلال احمر می‌بایست در راستای سیاست‌های فرادستی و برنامه پنج ساله جمعیت باشد.
دکتر غیبی افزود: آیین‌نامه حقوق و دستمزد جمعیت هلال احمر می‌بایست در راستای چابکی بیشتر سیستم و بالندگی مجموعه مدنظر باشد.
وی با اشاره به برخی افتتاح پروژه‌ها در حوزه عمرانی گفت: اولویت عمرانی در جمعیت هلال احمر در اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است و تا حد امکان از آغاز پروژه های جدید باید اجتناب کرد.
وی یادآوری کرد: برنامه‌های راهبردی مناسبی در حوزه فن‌آوری در دست اقدام داریم برای اینکه روند عضویت داوطلبان و سایر اعضا و مواردی مانند انبارداری و ترابری در فضای نوین ارتباطی و اطلاعاتی بارگذاری و تسهیل شود.
وی همچینین از اجرای برنامه‌های رفاهی مانند اجرای المپیاد ورزشی و مسافرت کارکنان خبر داد که در ارتقای سطح روحی همکاران موثر بوده است.
دکتر غیبی افزود: بالارفتن انگیزه و توان کارکنان و ارتقای تعلق خاطر همکاران به جمعیت، می‌تواند منجر به خدمت بهینه و امدادرسانی بهتر در حوادث باشد.
معاون منابع انسانی جمعیت هلال احمر با بیان اینکه این نهاد دارای برنامه مدون و کتاب سندتوسعه است خواستار بررسی و مطالعه دقیق این اسناد و پیگیری اجرایی آن در همه استان‌ها شد.
وی برگزاری این همایش علمی و کاربردی را به صورت کارگاهی و کاربردی و برای نیل به راهبردهای اجرایی و عملیاتی شایسته دانست‌.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی