امروز: ۱۴۰۳/۴/۱تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند ساعت ۹:۱۲ کد مطلب: 46007
 دیدار با مادران وهمسران شهدا در سیمرغ مهر گستر
مدیرعامل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و مدیران هلال احمر خراسان رضوی به مناسبت ارتحال حضرت ام البنین(س) با مادران وهمسران 30 شهید والامقام دیدار نمودند.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،همزمان با سالروز ارتحال حضرت ام‌ا‌لبنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، مدیران وکارکنان هلال احمر خراسان رضوی به دیدار مادران وهمسران 30 شهید والامقام رفتند.
دکتر سید مجتبی احمدی در این دیدار تصریح کرد: شهدا شفیع ما هستند واز این که در کنار این والدین معظم شهیدان هستیم افتخار می کنیم .
وی با بیان اینکه لازم بود تا ضمن دیدار از این مادران بزرگوار از آنها روحیه بگیریم و سبب تقویت روحیه آنها شوی،اظهار خوشبختی کرد: مسئولان و کارکنان هلال احمر خراسان رضوی با همتی مضاعف، تمام توان خود را در طبق اخلاص گذاشته‌اند و در مسیر پاسداری از خون شهدا بسیار موفق بوده‌اند.
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی عنوان کرد: تلاش ما این است تا همواره خدمتگذار این خانواده‌های ایثارگر باشیم و از خداوند متعال خواستاریم تا همه ما را با شهدا محشور کند.
مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی طی این برنامه به دیدار خانواده شهیدان زارع و صادقی در مشهد رفتند.
شایان ذکر است مدیران وکارکنان هلال احمر خراسان رضوی روز گذشته در قالب طرح سیمرغ مهر گستر که توسط بسیج ،امور ایثارگران جمعیت هلال احمر استان و با همکاری جمعیت هلال احمر مشهد برنامه ریزی شده بود در قالب30 گروه به دیدار30 خانواده شهید رفتند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی