امروز: ۱۴۰۳/۳/۲۴تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۱۱:۱۵ کد مطلب: 45720
 پیام تبریک مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را به تمامی کارکنان ،داوطلبان وامدادگران هلال احمر خراسان رضوی تبریک گفت.

بهمن ماه سال 57 یادآور عظمت،اقتدار و حماسه ملتی است که پس از سالها مجاهدت و مبارزه علیه جهل،استبداد ، خودکامگی و وابستگی با سردادن شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی پیر فرزانه و مراد خود را به گرمی در آغوش کشیدند و بذر امید و بیداری را در دل آزادی خواهان و عدالت طلبان خسته از ظلم و ستم در سراسر جهان بارور نمودند.

یوم الله دهه فجر پایانی بود بر وابستگی به اربابان و قدرت های شرق و غرب و آغاز باور و اتکاء به قدرت لایزال الهی ومردم که با رمز اتحاد و همدلی با ایستادگی و اراده ای کم نظیر به جهانیان ثابت نمودند که روح آزادگی و حق طلبی شان دیوارهای به ظاهر تسخیر ناپذیر مستبدبن و خودکامگان را در هم می شکند.

تجدید حیات ملت ایران به رهبری حضرت امام(ره ) در پرتو آموزه های حیات بخش دین مبین اسلام و فرهنگ عاشورایی روح تازه ای در کالبد ملت ایران دمید که امروز نسیم روح بخش آن وجدان بیدار ستمدیدگان سراسر عالم را نوید و نوازش می دهد.

امروز بر ما مسولان است تا با تداوم راه و آرمان مقدس شهیدان خدمت بی شائبه به مردم یعنی ولی نعمتان واقعی انقلاب را سرلوحه عمل ،رفتار و وجه همت خود قرار داده و دراین راه نصایح و رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب را نصب العین خود قرار دهیم.

اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام مبارک و غرورآفرین دهه فجر به کارکنان،امدادگران،جوانان،داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از خداوند متعال توفیق ادامه راه روشن و طریق پاک شهدا و امام شهیدان و تلاش مجاهدانه در عرصه های علم و سازندگی را مسئلت می نمایم.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی