امروز: ۱۴۰۳/۳/۲۴تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۶ دي ساعت ۱۰:۵۶ کد مطلب: 45410
 اجلاس مدیران و روسای شعب جمعیت هلال‌احمر سراسر کشور برگزار می‌شود
اجلاس مدیران و روسای شعب جمعیت هلال‌احمر سراسر کشور با هدف مرور چالش‌ها و دستاوردهای چهاردهه گذشته و نگاهی به چشم‌انداز آینده، ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار میشود‎.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در این اجلاس دو روزه ۵۰۰ تن از مدیران ستادی و مدیران عامل و روسای شعب جمعیت هلال احمر از سراسر کشور حضور دارند تا عملکرد سالانه مراکز جمعیت هلال‌احمر را در سراسر کشور ارزیابی و برنامه‌های جدید را مطابق با نیازهای این مراکز برنامه‌ریزی کنند. بررسی عملکرد، ساختارها، فعالیت‌ها، تدوین برنامه‌ها و خط‌ مشی‌ها، جمع‌آوری نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات هر یک از سازمان‌ها، نهادها و استان‌ها نیز در دستور کار این اجلاس قرار دارد.
گفتنی است سازمان‌ها، معاونت‌ها و بخش‌های تابعه در این همایش حضور دارند تا تبادل نظر با مدیران عامل و روسای شعب هلال‌احمر، مشکلات و چالش‌های موجود در استان‌ها و شهرستان‌ها را شناسایی کرده و با برنامه‌ریزی دقیق راهکارهای متناسب را برای رفع آنها بیابند. قطعا این واکاوی مشکلات در سطح شعب و شناسایی نیازهای آنها برای ارائه خدمات بیشتر و مناسب‌تر به آسیب دیدگان ضروری و تاثیرگذار خواهد بود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی