امروز: ۱۳۹۷/۷/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با مسئول حوزه
وحید والهی
منوی معاونت
نظرسنجی
عملکرد بخش های مختلف حوزه را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 نمايش نتايج
معرفی خزانه داری
خزانه داری یکی از ارکان اصلی جمعیت هلال احمر می باشد و نظارت های لازم را به صورت مستمر به منظور حصول اطمینان از صحت عملکرد مالی جمعیت اعمال می نماید.
خزانه داری جمعیت موظف است صورتهای مالی جمعیت هلال احمررا با رعایت آیین نامه و دستور العمل تلفیق حسابها بنحوی که دربردارنده ماحصل فعالیتهای مالی جمعیت استان ،موسسات و شرکتهای وابسته حداکثر پایان سال بعد تهیه و به جمعیت مرکز ارائه نماید.
حوزه خزانه داری دارای واحدها و ادارات ذیل می باشد:
الف) اداره حسابداری و تنظیم حسابها
ب ) اعتبارات
ج)اداره دریافت و پرداخت
د)ممیزی اسناد

آخرین اخبار
تخصیص بیش از 90 درصد از اعتبارات هلال احمر خراسان رضوی در سال 96
خزانه دار هلال احمر خراسان رضوی از تخصیص بیش از 90 درصد از اعتبار مصوب سال 96 به هلال احمر خراسان رضوی خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۵

داروخانه پیشانی خدمات جمعیت هلال احمر است
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت : داروخانه پیشانی خدمات جمعیت هلال احمراست که به طور مستقیم با مردم ارتباط دارد و تسهیل این خدمات به دردمندان باعث بالارفتن روحیه و تسکین آلام است
۱۳۹۷/۵/۱۰

وضعیت شرکت های هلال احمر ساماندهی می شود
مهدی علیپور خزانه دار کل و ذيحساب جمعيت هلال احمرکشور در سومين جلسه چهارمين دوره مجمع عمومي گفت: هلال احمر بيش از ادارات دولتي تحت نظارت است و طبق دستور رييس جمعيت، شفافيت مالي اولويت ماست.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹

برگزاری کارگاه آموزشی حسابرسی و کنترل‌های داخلی در خراسان رضوی
کارگاه آموزشی حسابرسی وکنترل های داخلی با حضور مدیرکل حسابرسی هلال احمر کشور، مدیرعامل ، خزانه‌دار و مسئولان امور مالی شعب هلال احمر خراسان رضوی در سالن شهید اصغری پایگاه امداد استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷

بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان کمک نقدی برای زلزله زدگان ‌کرمانشاه به هلال احمر واریز شده است
سمینار آموزشی خزانه داران وعاملین ذیحساب جمعیت هلال احمر با محوریت اصلاح و تقویت نظام مالی و با هدف بررسی و ابلاغ آخرین دستورالعملها و بخشنامه های مالی این جمعیت به مدت دو روز در مشهد برگزار شد.
۱۳۹۶/۹/۲۲

خزانه‌دار کل جمعیت هلال احمر در سمت خود ابقا شد
رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی مهدی علیپور؛ خزانه‌دار کل این جمعیت را در سمت خود ابقا کرد.
۱۳۹۶/۸/۸

فیلم همایش خزانه داران درجمعیت هلال احمر خراسان رضوی۱۳۹۳
۱۳۹۳/۱۲/۲۶

دستیابی به درآمدهای پایدار یعنی پرهیز از هزینه های مستمر
رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه درآمدهای ناپایدار ، هزینه های پایدار تولید می کند ، اعلام کرد : تا زمانی که به درآمد پایدار ترسیم ، این هزینه ها ادامه دارد
۱۳۹۳/۱۲/۲۴

هشتمین گردهمایی علمی-آموزشی خزانه داران جمعیت هلال احمر در مشهد مقدس آغاز شد/ بررسی و ابلاغ آخرین دستورالعمل ها و بخشنامه های مالی این جمعیت
۱۳۹۳/۱۲/۱۶

رشد ۵۱/۵ درصدی درآمدهای داخلی هلال احمر از سال گذشته تا کنون/ انجام بیش از ۲۴۰پروژه نیمه تمام هلال احمر در سراسر کشور
۱۳۹۳/۱۲/۱۶
گالری عکس
لینک های استان